Shift It

Shift It dla Mac

Zarządzaj otwartymi oknami w systemie Mac OS X.

Shift Jest to proste narzędzie, które dodaje 10 przydatnych akcji do kontrolowania okien Mac OS X, zwykle statyczne i ograniczone w dostosowywaniu. Jest znacznie bardziej elastyczny i wydajny niż Exposé, dzięki czemu możesz umieszczać okna po... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny sposób na zarządzanie oknami w OS X
  • Natychmiast przesuwa okna
  • Skróty klawiszowe

Wady

  • Nie ma sposobu na konfigurowanie gestów myszy

Bardzo dobry
8

Shift Jest to proste narzędzie, które dodaje 10 przydatnych akcji do kontrolowania okien Mac OS X, zwykle statyczne i ograniczone w dostosowywaniu.

Jest znacznie bardziej elastyczny i wydajny niż Exposé, dzięki czemu możesz umieszczać okna po lewej, prawej górnej, dolnej lewej, prawej dolnej, lewej połowie, połowie prawej, górnej, dolnej, skupionej lub zmaksymalizowanej. Nie musisz nawet dotykać myszy, Shift It włącza wszystkie te funkcje za pomocą skrótów klawiaturowych.

Jeśli chcesz używać myszy, Shift Jest dostępny bezpośrednio z paska menu. Możesz także sprawdzić dostępność aktualizacji i uzyskać dostęp do ograniczonej liczby preferencji z paska menu. To wstyd, że nie można przypisywać akcji myszki do Shift It, jak w Exposé, ale jest to niewielka wada na ogół bardzo przydatnego narzędzia.

Shift Jest to potężny menedżer okien, który znacznie ułatwia zarządzanie oknami w OS X.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Shift It

Download

Shift It 1.2

Opinie użytkowników o Shift It

Sponsorowany×